referent/referentka oddělení Dislokace odboru Hospodářsko správního, Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení : Specialisté v oblasti strategie.

Descripción de la oferta de trabajo:
požadavky: SŠ vzdělání s maturitní zkouškou stavebního směru praxe ze státní správy nebo územních samosprávných celků výhodou praxe s prováděním technického dozoru investora či stavebního dozoru orientace v pasportizačních plánech objektů, v rozpočtování a oceňování stavebních prací schopnost koncepčního i analytického myšlení samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobrá schopnost plánování a organizování práce, schopnost kooperace rychlé, věcné a konstruktivní jednání ekonomické a právní povědomí znalost práce s PC (MS Office) státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. char. prac. místa: připravuje dislokace státních institucí na území hl. m. Prahy, včetně její realizace zpracovává stanoviska k žádostem státních institucí, případně nestátních subjektů, k převodům z majetku státu nebo nákupům budov do majetku státu posuzuje stav zejména administrativních budov a areálů z hlediska nákladů na rekonstrukci a možného využití (včetně navrhování variantního řešení pro jednotlivé lokality) , Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, rekreační chata, Jiné výhody - pružná prac. doba, 5 dnů indispozičního volna

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 297 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 15780.0 CZK mínimo y 23750.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Martina Agyagosová

Empresa: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Contacto: Bc. Martina Agyagosová

Email: podatelnaReemplazar por una arrobauzsvm.cz

Teléfono: +420 225 776 686.

Ver las 413 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.