REFERENT ZA POŠTNI PROMET - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Declarantes o gestores de aduana

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd : Špediterji/špediterke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNIKI IN STROKOVNI SODELAVCI ZA LOGISTIKO, TEHNOLOGIJO PROMETA, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPERATIVNO OBVLADOVANJE PODATKOV O IZVAJANJU POŠTNEGA PROMETA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, Zahtevana izobrazba: prometni tehnik, ekonomski tehnik ali drugi ustrezni poklici srednje tehničnega in drugega strokovnega izobraževanja ter splošnega izobraževanja ekonomske, administrativne, prometne, trgovske in tehnične usmeritve. Najmanj 1 leto delovnih izkušenj iz področja dela v poštnem prometu. Dodatna funkcionalna znanja: Word - osnovno znanje, Excel - nadaljevalno znanje, vozniški izpit B kategorije, Obvladovanje Outlooka. Priporočena znanja: poznavanje zakonodaje o preprečevanju pranja denarja poznavanje standardov kakovosti na področju poštnih storitev poznavanje zakonodaje na področju poštnih storitev GIS - osnovno znanje preizkus strokovne usposobljenosti za trženje investicijskih skladov. Psihofizične sposobnosti: verbalna in pisna komunikacija, sposobnost dela s strankami, redoljubnost, samoiniciativnost, fleksibilnost, komunikativnost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: POŠTA SLOVENIJE D.O.O..

Dirección: Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana ofertadas.