Vacante en Olomoucký kraj (República Checa) de Agentes de servicios comerciales

Referent/ka Marketingu - Asistent/ka, Pracovníci V Oblasti Propagace A Reklamy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc. Naše společnost Annabis, zabývající se výrobou a distribucí zdravotních přípravků, doplňků stravy a kosmetiky, hledá nové kolegy do týmu Exportního oddělení. Jedná se o pozici se zodpovědností za komunikaci se zákazníky. Nedílnou součástí práce budou i překlady a korektury textů v angličtině. Důležité je zaměření se na výsledek. Požadavky: - jazyková vybavenost - psaná i mluvená angličtina aktivně (úroveň B/C), ostatní jazyky vítány. - komunikační schopnosti, preciznost, zodpovědnost, orientace na klienta. - uživatelská znalost PC, MS Office, orientace na sociálních sítích. - znalosti a zkušenosti v oblasti marketingových strategií vítány. - zkušenost v segmentu vítána (farmacie, kosmetika, zdravý životní styl) Nabízíme: - nadstandardní bonusy a firemní odměny - možnost služebního růstu - samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, příležitost k seberealizaci, rozvoji a růstu. - možnost domluvy pružné pracovní doby - vysoce konkurenční produkt Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Termín nástupu možný dohodou.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 20000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Helena Čejková, Marketing manager

Empresa: Annabis, s.r.o..

Contacto: Helena Čejková, Marketing manager

Email: cejkovaReemplazar por una arrobaannabis.cz

Teléfono: +420 734 571 884.

Ver las 203 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.