REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY, Odborní pracovníci hospodářské správy

Empleo en República Checa (Liberecký kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Referent majetkové správy - oddělení provozní a správy majetku, úsek ekonomiky, krajské ředitelství Liberec, HZS Libereckého kraje Místo pracovního působiště: Liberec Náplň pracovního místa: Komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje a jiných forem dispozice. Dále pracovník: - vede agendu odpadového hospodářství, ekologie a vodního hospodářství, včetně zpracování příslušných dokumentů a hlášení pro orgány státní správy - vede agendu nákupu majetku, včetně příprav a zpracování podkladů pro centrální nákupy v systému EKIS - plánuje a zabezpečuje nezbytné opravy, rekonstrukce a údržbu nemovitostí a vede o tom dokumentaci Charakteristika pracovního místa: - platová třída 10, platový tarif v rozpětí 17 100 Kč až 25 740 Kč (+ osobní příplatek) - minimální stupeň dosaženého vzdělání vysokoškolské v bakalářské studijním programu nebo vyšší odborné, resp. středoškolské v závislosti na délce praxe a druhu vykonávaných činností Další požadavky na volné pracovní místo: - řidičský průkaz sk. B, - velmi dobrá znalost práce na PC (tabulkové a textové editory, prezentační programy), - vzdělání v oboru "Stavební" nebo "Technické", - znalost ekonomického informačního systému SAP výhodou. Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce: profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání. V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel tímto informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení. Podle ustanovení § 12 zákona č. 101/2000 Sb. má uchazeč právo, pokud o to požádá, na informaci o zpracování svých osobních údajů. Podle ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., zjistí-li nebo domnívá li se uchazeč, že jsou zpracovávány osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, může požádat o vysvětlení nebo o odstranění takto vzniklého stavu. Současně má právo se svým podnětem obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Předložené osobní údaje budou uchazeči vráceny spolu s informací o jeho výsledku ve výběrovém řízení. Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručí v obálce v listinné

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 17100.0 CZK mínimo y 25740.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mjr. Mgr. Jiří Hansal, vedoucí oddělení personálního a PaM

Empresa: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje.

Contacto: Mjr. Mgr. Jiří Hansal, vedoucí oddělení personálního a PaM

Email: jiri.hansalReemplazar por una arrobahzslk.cz

Teléfono: +420 950 470 149,950 470 032.

Ver las 518 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.