Contrato en Pomurska (Eslovenia) de Personal de los servicios de protección

Reševalec Iz Vode Z Licenco M/ž - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
REŠEVALEC IZ VODE, Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40 ur, NADZOR IN SKRB ZA VARNOST, RED TER ČISTOČO NA KOPALIŠČU, REŠEVANJE IZ VODE IN NUDENJE PRVE POMOČI, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V SKLADU Z DOLOČBAMI O VARSTVU PRED UTOPITVAMI IN OSTALE ZAKONODAJE, JEMANJE VZORCEV IN OPRAVLJANJE ANALIZ V VSEH BAZENIH, OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA. PRIČAKUJEMO: ZAKLJUČENO VSAJ IV. STOPNJO IZOBRAZBE, VELJAVNO LICENCO ZA REŠEVALCA IZ VODE A2, DOBRO FIZIČNO KONDICIJO, RESNOST, VESTNOST, KOMUNIKATIVNOST. NUDIMO: ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA, REDNO PLAČLO, RAZGIBANO DELO V PRIJETNEM KOLEKTIVU., Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj v obliki življenjepisa sprejemamo na e-naslov: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na 02 234 82 60 ali na 030 210 036. Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Slovenska ulica 17, 2000 Maribor. Pri prijavi obvezno navedite referenčno številko: SI2017464213., gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TRENKWALDER KADROVSKE STORITVE, D.O.O..

Dirección: Leskoškova cesta 9 D, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: , KADRI

Email: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com

Teléfono: 02 23 48 260, 030 616 586.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.