Ofertas de empleo de Personal de los servicios de protección en Obalno-kraska (Eslovenia)

Reševalec Iz Vode - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
REŠEVALEC IZ VODE, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SKRBI IN ZAGOTAVLJA IZVAJANJE KOPALIŠKEGA REDA, OPRAVLJALA NALOGE REŠEVANJA IZ VODE V SKLADU Z ZAKONODAJO, DAJANJE INFORMACIJ KOPALCEM, ČIŠČENJE IN POSPRAVLJANJE BAZENSKE HALE IN VSEH PROSTOROV KOPALIŠČA, VKLJUČNO Z ZUNANJIMI BAZENI, JEMANJE VZORCEV IN OPRAVLJANJE ANALIZ V VSEH BAZENIH , VODENJE KNJIGE POŠKODB, ANALIZ BAZENSKE VODE, DNEVNEGA POROČILA O OPRAVLJENEM DELU, VZDRŽEVANJE ČISTILNIH STROJEV IN PODVODNIH SESALNIKOV V SODELOVANJU Z VODJO VZDRŽEVANJA, GENERALNO ČIŠČENJE BAZENOV IN VZDRŽEVANJE KOPALIŠKIH OBJEKTOV, KONTROLA VHODA IN KOPALNIH KART TER ZA SAVNO , KONTROLA OBRATOVANJA SAVNE, KONTROLA, POMOČ IN REŠEVANJE V GARDEROBNIH DELIH, POMOČ GOSTOM PRI VSTOPU IN IZSTOPU . Delovno mesto je v MLADINSKEM ZDRAVILIŠČU IN LETOVIŠČU RKS DEBELI RTIČ., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje osnovno, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, veljavna licenca za reševalca iz vode. Vlogo poslati na naslov: MLADINSKO ZDRAVILIŠČE IN LETOVIŠČE RKS DEBELI RTIČ , JADRANSKA CESTA 73, 6280 ANKARAN. Dostaviti potrdilo o nekaznovanosti. , dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 19/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: RDEČI KRIŽ SLOVENIJE - ZVEZA ZDRUŽENJ.

Dirección: Mirje 19 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.