RAZISKOVALEC VII/2-0, ŠIFRA DM: H017004 - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de empleo de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, Določen čas oz. 30.09.2020, polni delovni čas, 40 ur, ZNANSTVENORAZISKOVALNO DELO IN STROKOVNO DELO PRI RAZISKAVI, PRIPRAVLJANJE PISNIH POROČIL O RAZISKAVI TER EKSPERTIZ, PRIPRAVLJANJE IZ IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJA ZA VISOKOŠOLSKE UČITELJE, NAČRTOVANJE IZVEDBE SVOJEGA DELA V SKLADU Z NAČRTOM RAZISKOVALNEGA PROJEKTA, IZVAJANJE SVOJEGA DOGOVORJENEGA DELA RAZISKOVALNIH DEJAVNOSTI, PRIPRAVA REDNIH POROČIL O IZVAJANJU RAZISKOVALNIH DEJAVNOSTI, SODELOVANJE Z OSTALIMI RAZISKOVALCI NA RAZISKOVALNEM PROJEKTU.,, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) s področja pedagogike ali andragogike, magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja) s področja pedagogike ali andragogike, poglobljena znanja s področja didaktike in uporabe IKT v izobraževanju, znanje slovenščine, znanje angleškega jezika, znanja za uporabo računalniških programov Microsoft Office, SPSS, AMOS, komunikativnost, organizacijske sposobnosti, 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delih, zaželene pedagoške izkušnje na področju visokošolskega izobraževanja učiteljev. Pisne vloge z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev naj kandidati/ke v razpisnem roku pošljejo na naslov: Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta (Kadrovska služba), Aškerčeva 2, Ljubljana.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 23/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZA V LJUBLJANI, FILOZOFSKA FAKULTETA.

Dirección: Aškerčeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 504 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.