Contrato en Hungría (Kozep-Dunantul) de Peones de carga

Raktárkezelő

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Randstad Hungary Személyzeti Közvetítő és Szolgáltató Kft. Raktárkezelő munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Személyesen, telefonon vagy e-mailben. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Juttatások:Erzsébet utalvány, céges buszjárat, tatabányaiaknak összvonalas bérlet, Speciális követelmények:Targoncavezetői jogosítvány

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Randstad Hungary Személyzeti Közvetítő és Szolgáltató Kft..

Dirección: 2800 Tatabánya, Komáromi utca 21 fsz 3.

Contacto: Ányos Szonja

Email: tatabanyaReemplazar por una arrobarandstad.hu

Teléfono: (34) 200-330.

Ver las 877 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.