Raktári munkás (raktáros). Kozep-Magyarorszag. Hungría

Oferta de empleo de Peones de carga en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Metal-Solutions Fémipari Korlátolt Felelősségű Társaság Raktári munkás munkatársat keres budapest 18. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.14 - 2017.12.31, állásegyeztetés helye és módja: infoReemplazar por una arrobahrtrans.hu, Önéletrajzot e-mailben, OKJ-s targoncavezetői bizonyítványt, NKH-s jogosítványt és egyéb, végzettséget igazoló okiratokat a hirdetés referenciaszámával: HrtM17/15R. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Juttatások:Egyéb, béren kívüli juttatások. , További információ:Minimum szakmunkás végzettség vagy érettségi szükséges. OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány NKH-s jogosítvánnyal, vagy darukezelői jogosítvány (MINDKETTŐ MEGLÉTE NEM ELVÁRÁS). Előny az integrált irányítási rendszerek ismerete. Hasonló területen szerzett tapasztalat, fémipari jártasság szintén előny. Bérigényt kérik feltüntetni a jelentkezésben! 3 hónap próbaidő után, beválás esetén a szerződést hosszabbítják.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 504 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Metal-Solutions Fémipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1068 Budapest 06. ker., Városligeti fasor 46..

Contacto: Nagy Anikó

Email: infoReemplazar por una arrobahrtrans.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 877 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.