Raktári adminisztrátor (raktári adminisztrátor)

Ofertas en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Anyag- és szállítmányozási nyilvántartók : Készletnyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Syncreon Hungary Logisztikai és Szállítási Korlátolt Felelősségű Társaság Raktári adminisztrátor munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.23 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet hétfőtől péntekig 8-16 h között a 96/661-213-as telefonszámon. . További információ:Syncreon Logisztikai Kft. keres raktári adminisztrátort. Feladat: számítógépes adatrögzítés, raktári folyamatok pontos, precíz dokumentálása, bevételezési és kiadási folyamatok követése, rögzítése, készletriportok készítése, operatív részlegekkel történő napi kapcsolattartás, készletleltározás előkészítése, leltározásban való részvétel, raktári rend és tisztaság fenntartása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása, minőségirányítási követelmények betartása, betartatása. Amit a cég kínál: versenyképes jövedelem, teljesítménytől függő havi prémium, cafetéria rendszer, utazási költségtérítése, rendezett, stabil munkáltatói háttér, magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség, munkavállalói kedvezménycsomag. Elvárás: érettségi, előny középfokú logisztikai végzettség, többműszakos munkarend vállalása, hatékony megoldó képesség, teherbíró készség, önálló, pontos munkavégzés, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, autóipari gyakorlat előny. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni lehet hétfőtől péntekig 8-16 h között a 96/661-213-as telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Syncreon Hungary Logisztikai és Szállítási Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9027 Győr, Kardán út 1..

Contacto: Baracskainé Farkas Renáta

Teléfono: (96) 661-213.

Ver las 1,034 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.