Raktári árukezelő (RAKTÁROS). Del-Alfold. Hungría

Búsqueda de Peones de carga en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HR TRANSPORT Munkaerő-kölcsönző Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság Raktári árukezelő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - 2017.12.31, állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével az infoReemplazar por una arrobahrtrans.hu e-mail címen, kérik feltüntetni: HrtM17/22R. Bérigény megjelöléssel és csatolt bizonyítványok, jogosítványok másolatával várják a pályázatokat.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő;Nehézgépkezelő;Géplakatos - Gépbeállító;Szerkezetlakatos;Géplakatos, ;Juttatások:egyéb béren kívüli juttatás, Speciális munkakörülmények:Munkarend: hétfőtől péntekig 07:00-15:00-ig, próbaidő van, beválás esetén a hosszabbítás garantált, Speciális követelmények:Szükséges szakképesítés: nehézgépkezelői, targonca bizonyítvány + NKH végzettség. Előny: szerszámlakatos, géplakatos végzettség, lángvágó bizonyítvány, raktárkezelő képzettség, darukezelő bizonyítvány.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: HR TRANSPORT Munkaerő-kölcsönző Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1068 Budapest 06. ker., Városligeti fasor 46..

Contacto: Nagy Anikó

Email: infoReemplazar por una arrobahrtrans.hu

Teléfono: ().

Ver las 864 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.