puhastusteenindaja Valga Selveris. Louna-Eesti. Estonia

Vacantes de Ocupaciones elementales en Estonia (Louna-Eesti)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales.
Lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
vanust vähemalt 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole); puhtuse- ja korraarmastus; võime taluda pinget ja soov teha füüsilist tööd; kohusetunne, viisakus ja ausus Sinu tööks on kaupluses puhtuse ja korra hoidmine sh müügisaali põranda pesemine; lettide, riiulite pesemine ja tolmu pühkimine; kontori- lao- ja olmeruumide korrashoid; ostukorvide ja –kärude puhtuse tagamine; prügi käitlemine garanteeritud stabiilset sissetulekut; väljaõpet kohapeal; paindlikku töögraafikut; võimalusel töötamist osalise tööajaga; toetavaid kolleege; tasuta koolitusi; soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi; hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV meiliaadressile personalReemplazar por una arrobaselver.ee, kandideeri läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 667 3785, 5343 5337, personalispetsialist Kristi Aasa.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 664 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 25/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (elemental) .

Salario: mínimo 3.0 EUR (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee, 667 3785

Empresa: Selver AS.

Dirección: Raja tn 5, Valga linn, Valga maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Teléfono: 667 3785.

Ver las 378 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales ofertadas.