puhastusteenindaja Tartu Selverites. Louna-Eesti. Estonia

Ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales en Louna-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales.
Lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
ausus, täpsus ja kohusetundlikkus; füüsilise töö valmidus; puhtuse ja korra armastus; kasuks tuleb vene keele oskus ja varasem töökogemus puhastusteenindajanatänu sinu tööle valitseb kogu kaupluses puhtus ja kord - letid on puhtad, tolm on pühitud ja müügisaali põrand niiskelt puhastatud; kontori-, lao- ja olmeruumid on korrasgaranteeritud stabiilset sissetulekut, väljaõpet kohapeal, paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga, toetavaid kolleege, tasuta koolitusi, soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi, hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone, võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga, kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud vajame puhastusteenindajat Aardla, Sõbra ja Ringtee Selverisse. CV võib saata e-posti aadressile personalReemplazar por una arrobaselver.ee. Kohataotlusankeedi saab täita ka kaupluses kohapeal.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 726 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Empresa: Selver AS.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Ver las 408 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales ofertadas.