projektijuhi assistent. Pohja-Eesti. Estonia

Contratación de Secretarios administrativos y especializados en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Sekretärid-asjaajajad jms sekretärid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Otsime meeskonda just Sind, sest Sa oled: päriselt huvitatud meie kolleegide ja juhtide toetamisest nende töös; oma energia ja säraga suudad nakatada ka kolleege; väärtustad head ja sõbralikku koostööd; oled oma tegemistes kiire, paindlik ning täpne. Sul on lihtsam sisse elada rolli, kui Sul on: MS Office programmide (Excel, Word) kasutamise oskus kesktasemel; väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas; hea suuline ja kirjalik väljendusoskus Sinul on võimalik kujundada ise projektijuhi assistendi rolli ja siduda oma arengueesmärkidega! Sinu panus on esmalt oluline nendes ülesannetes: koosolekute ja nõupidamiste ettevalmistamine ja protokollimine; projektijuhtide assisteerimine (nt. hankekeskkonnad, projektimaterjalide ettevalmistamine); administratiivsed ülesanded (nt. büroo korrashoid, tarkvara haldamine, materjalide haldamine); veebipõhiste keskkondade korras hoidmine (koduleht ja Facebook); ettevõttesisene ja -väline kommunikatsioon; kaasa löömine erinevates turundus- ja personalijuhtimise projektides; ühisürituste organiseerimineMeie tulevane PROJEKTIJUHI ASSISTENT, kas Sina teadsid, mille poolest on EDITES vägev töötada? Ajaline vabadus - loeb tulemus, mitte töötunnid! Meil on noored ja toetavad juhid. Kasvame ja areneme koos. Meil on pisike ja kokkuhoidev meeskond. Sinu roll on oluline! kui Sina tunned, et projektijuhi assistendi roll ühes väikeettevõttes on Sulle arenguvõimalusi pakkuv ja väljakutsuv, siis ootame Sinu lühitutvustust, CV-d või mis iganes vormis anna meile endast märku kohe täna; kirjuta personalReemplazar por una arrobaedites.eu või helista Mariliis´ile +372 527 0882. Piilu ka meie veebilehte (http://edites.eu/too-elektriprojekteerijale) ja oleme olemas ka Facebook´is (https://www.facebook.com/editesou/)

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 913 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Mariliis Lukk, personalReemplazar por una arrobaedites.eu, +372 527 0882

Empresa: Edites OÜ.

Dirección: Tulika tn 15/17, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Mariliis Lukk

Email: personalReemplazar por una arrobaedites.eu

Teléfono: +372 527 0882.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados ofertadas.