Projektant/ka slaboproudých systémů, Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Vacante de Técnicos en electrónica en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici elektronici.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště: Vítkovická 22, Moravská Ostrava Náplň práce: - vypracování projektové dokumentace - provádění kontrol, posuzování a korektury projektů a dokumentací - provádění stavebně technického průzkumu - provádění autorského nebo technického dozoru nad realizací stavby - řízení příslušných odborných a montážních prací - organizace, řízení, provádění a účast na přejímce projektů včetně subdodávek Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechnického směru - znalost práce s AutoCAD, případně s jinými CAD programy - komunikativní znalost AJ - výbornou znalost práce na PC - výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování - iniciativu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat (práce na projektech v celé ČR) Nabízíme: - stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu - vedení a zaškolení do produktů v oblasti projekce systémů technické ochrany (STO) - pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích - odpovídající platové podmínky - kariérní růst a další rozvoj ve společnosti - notebook a mobilní telefon - příjemný pracovní kolektiv Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaLReemplazar por una arrobafsc-ov.cz Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 368 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 16000.0 CZK mínimo y 19000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Lucie Křeménková

Empresa: F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s..

Contacto: Lucie Křeménková

Email: KremenkovaLReemplazar por una arrobafsc-ov.cz

Ver las 204 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica ofertadas.