Demanda de Ingenieros civiles en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Projektant (m/ž) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIRJI GRADBENIŠTVA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev oz. z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA GRAFIČNIH IZRISOV TER RAZLIČNIH DIZAJNOV TRAMPOLINSKIH PARKOV V SKLADU Z ŽELJAMI KUPCEV IN PANOŽNIMI STANDARDI, POPIS OSNOVNIH MATERIALOV ZA POTREBE ODDELKA NABAVE, IZMERA POVRŠIN POSAMEZNIH DELOV TRAMPOLINSKEGA PARKA, KOMUNIKACIJA S KUPCI GLEDE TEHNIČNIH KARAKTERISTIK PROSTORA, KOORDINACIJA S SODELAVCI V PROJEKTIVI TER Z ODDELKI PRODAJE, NABAVE IN PROIZVODNJE, KOMUNIKACIJA IN USKLAJEVANJE Z ZUNANJIMI KOOPERANTI, SODELOVANJE PRI IZDELAVI KALKULACIJ STROŠKOV PROJEKTOV, VODENJE PROJEKTOV IN KUPCEV V SISTEMU CRM, SLEDENJE SMERNICAM IN STANDARDOM V PANOGI. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, poznavanje uporabe programov AutoCAD ali Sketchup, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AKROBAT PROIZVODNJA ŠPORTNE OPREME, D.O.O..

Dirección: ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH 5 B, 8000 NOVO MESTO.

Contacto: PEUNIK POLONA

Email: polona.peunikReemplazar por una arrobaakrobat.si

Teléfono: 040-422-184.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.