Projektant / Konstruktor szaf sterowniczych. Zachodniopomorskie

Oferta de trabajo en Polonia (Zachodniopomorskie) de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.
Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Monterzy : Monterzy : Monterzy aparatury, maszyn i sprzętu elektrycznego i sprzętu elektronicznego.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: -Projektowanie, konstruowanie oraz wykonanie szaf sterowniczych do systemów automatyki. -Sporządzanie schematów montażowych, specyfikacji części oraz rysunków modułów. -Wykonanie dokumentacji technicznej dla szaf sterowniczych i instalacji elektrycznej zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. -Dobór osprzętu elektrycznego -Nadzór nad badaniami prototypów, wykonanie oraz wdrożenie do produkcji seryjnej prototypów Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - umiejętności: umiejętność pracy w zespole - konieczne; Obsługa Programu AutoCad - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: [Inne] : • Referencje potwierdzające doświadczenie zawodowe, osiągnięcia • Doświadczenie w realizowaniu projektów indywidualnych • Znajomość i stosowanie norm i dyrektyw (CE, ATEX, CSA) • Znajomość innych języków Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Zachodniopomorskie.

Ver 244 ofertas de trabajo en "Zachodniopomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 27/03/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 0.00.

Salario: mínimo 4500.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Dorota Walicka, tel.: + 48 94 351 47 27, email: dwalickaReemplazar por una arrobamotortechpolska.pl

Empresa: MOTORTECH POLSKA SP/. Z O.O..

Contacto: Dorota Walicka, tel.: + 48 94 351 47 27, email: dwalickaReemplazar por una arrobamotortechpolska.pl

Email: kadryReemplazar por una arrobamotortechpolska.pl

Teléfono: 094 35 22 758.

Ver las 172 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.