PROGRAMER - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Programadores de aplicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij : Programerji/programerke računalniških aplikacij.

Descripción de la oferta de trabajo:
PROGRAMER, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, DELO BO TESNO POVEZANO Z ODDELKOM INFORMATIKE, ODDELKOM RAZVOJA IN RAZISKAV, INTEGRACIJO NOVIH PROIZVODOV IN STORITEV SKOZI PROCESE TEHNOLOGIJE, PROIZVODNJE, KAKOVOSTI TER ZUNANJIMI PARTNERJI. VAŠA ODGOVORNOST BO TIMSKO ALI SAMOSTOJNO IZVAJANJE VZDRŽEVALNIH IN RAZVOJNO RAZISKOVALNIH AKTIVNOSTIH, POMOČ PRI OPTIMIZACIJI V SMISLU KAKOVOSTI, PRODUKTIVNOSTI IN STROŠKOVNE UČINKOVITOSTI., angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, znanje programiranja: C#, jQuery/AJAX, ASP.net, JS, poznavanje tehnnologij Web Services / REST, znanje načrtovanja in upravljanje podatkovnih baz, dobro znanje angleškega jezika, komunikativnost, timsko delo, samoiniciativnost - več na www.l-tek.si

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 157 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 09/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: L-TEK ELEKTRONIKA D.O.O..

Dirección: OBRTNA CESTA 18, 8310 ŠENTJERNEJ.

Contacto: LJUBI TANJA

Email: tanja.ljubiReemplazar por una arrobaltek.si

Teléfono: 07 62-09-800.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones ofertadas.