Programátor jednoúčelových strojů (v oboru automatizace), Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Trabajo de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.
Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií.

Descripción de la oferta de trabajo:
ATS Techplus s.r.o. je automatizační firma se specializovaným sortimentem. Na českém trhu patří mezi výrobce technologií a technologických celků. Co bude náplní Vaši práce - Návrh a tvorba HW a SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií - Spolupráce s konstrukční skupinou při návrhu nových technologií - Rovněž orientace elektrické a fluidní dokumentaci - Spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu - Technické, výrobní a týmové schopnosti - Ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem - Předchozí zkušenost v programování PLC Siemens - Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření + vyhláška 50/1978 Sb. - Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou - Orientaci v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách - Komunikativní znalost NJ, případně AJ výhodou - Řidičský průkaz sk. B podmínkou, aktivní řidič (práce převážně v terénu) - Otevřenou, flexibilní, inovativní a proaktivní osobnost Co vám můžeme nabídnout - Zázemí stabilní české společnosti žádanou nadnárodními společnostmi - Zajímavou tvorbu ve specializovaném oboru automatizace - Možnost osobního a profesního růstu - Životopis zasílejte na: krejciReemplazar por una arrobaatstechplus.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 20000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 198 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.