PRODUCT MANAGER / PRODUKTOVÝ INŽENÝR, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Trabajos en República Checa (Liberecký kraj) de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií).

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: - portfolio management, rozšíření a zefektivnění produktového portfolia - analýza trendů na trhu, shromažďování a stanovení priorit - systematické pozorování trhu z hlediska nových aplikací, hodnotící prvky,šancí a rizik - identifikace nových tržních segmentů. Vedení trhu a analýzy cílových skupin - technická podpora obchodních společností - výcvik servisu a prodejního personálu - komunikace technických informací - technický dozor prodejního personálu - vývoj školení, prezentací a prodejní dokumentace - rozvoj prodejní argumentace = zaměření na benefity pro zákazníka - aktivní podpora obchodních společností, návštěvy zákazníků - získání výrobců OEM ve spolupráci s místními prodejními organizacemi - účast na vývoji nových produktů - zavádění nových produktů na trhu - analýza kvality, dalšího rozvoje a projektů snižování nákladů Požadujeme: - VŠ/SŠ technického směru; - znalost vakuové technologie / stlačeného vzduchu výhodou - znalost AJ slovem a písmem podmínkou, znalost NJ výhodou - zkušenosti z výrobních závodů nejlépe se strojírenskou výrobou - časová flexibilita, ochota vyjíždět na pracovní cesty do zahraničí - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, asertivita, iniciativa - ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji Nabízíme: - možnost seberealizace a profesního růstu - perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím - zajímavé finanční ohodnocení Informace: Kontakt: 487 070 285; 487 070 202 e-mail: infoReemplazar por una arrobabuschvyroba.cz; Zuzana.PopovicovaReemplazar por una arrobabuschvyroba.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 184 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 30000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Zuzana Popovičová

Empresa: BUSCH VÝROBA CZ s.r.o..

Contacto: Mgr. Zuzana Popovičová

Email: zuzana.popovicovaReemplazar por una arrobabuschvyroba.cz

Teléfono: +420 487 070 285,774 287 533.

Ver las 221 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.