Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:
VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj. V dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. vlastní či provozuje síť více než 100 prodejen na celém území České republiky. Očekáváme: - komunikativní a energickou osobnost, příjemné vystupování - schopnost jednat se zákazníky a ochotu učit se novým věcem - prodejní zkušenosti a znalost sortimentu výhodou - znalost práce na PC - trestní bezúhonnost - časovou flexibilitu Nabízíme: - zázemí silné a prosperující společnosti - propracovaný motivační systém odměňování - možnost osobního růstu - kvalitní zaškolení Náplň práce: - maloobchodní prodej našeho sortimentu - práce na pokladně s hotovostí - koordinace aktivit týkajících se chodu a image prodejny - poradenství zákazníkům V případě, že Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, vybrali jsme si jiného kandidáta, který lépe odpovídá našim požadavkům., Jiné výhody - Zvláštní prémie,

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 297 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 25/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Janíček

Empresa: VALMONT CR, spol. s r.o..

Contacto: Janíček

Email: jan.janicekReemplazar por una arrobavalmont.cz

Ver las 4,013 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.