Trabajo en Eslovenia (Savinjska) de Supervisores de industrias manufactureras

Procesni Kontrolor - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice : Nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih.

Descripción de la oferta de trabajo:
NADZORNIKI V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, DELO S KONTROLNIMI PRIPRAVAMI IN KALIBRI (POMIČNO MERILO, MIKRO METER, MERILNE URE), POTRJEVANJE SERIJE PO KONTROLNEM PLANU IN UPORABA POTRDITVENEGA LISTA, UPORABA IN BRANJE KONTROLNIH PLANOV, KONTROLIRANJE IZDELKOV V PREDPISANEM ČASOVNEM RAZMIKU PO PREDPISANEM TEHNOLOŠKEM POSTOPKU, IZPOLNJEVANJE DOKUMENTACIJE V KONČNI KONTROLI, OBVEŠČANJE NADREJENIH O KAKOVOSTI IZDELKOV, SPREMLJANJE POIZKUSNE IN TEKOČE PROIZVODNJE, UVAJANJE IN IZVAJANJE NOVE TEHNOLOGIJE, PREPREČUJE ODPREME NESKLADNIH PROIZVODOV, PREDLAGA IN VPELJUJE UKREPE ZA PREPREČITEV NASTAJANJA NAPAK NA VSEH PODROČJIH. , poznavanje dela s 3D merilnim strojem in višinomerom, razumevanje, izdelava in uporaba CPK in drugih SPC metod, poznavanje dela s kontrolnimi pripravami in kalibri (pomično merilo, mikro meter, merilne ure), poznavanje uporabe in branja načrtov, izpit »B« kategorije, veselje do tehničnega področja, naravnanost k delovanju in rešitvam, delovno vztrajnost, organizacijske in koordinacijske sposobnosti, iznajdljivost, samoiniciativnost. Če ste pripravljeni sprejeti izziv in imate resne namene, se prijavite oziroma zahtevajte dodatne informacije. Vašo podrobno predstavitev z življenjepisom in poudarkom na Vaših dosedanjih delovnih izkušnjah pošljite na e-naslov: zaposlitevReemplazar por una arrobatrgotur.si (kot zadevo navedite "za procesnega kontrolorja").

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MPT, PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O..

Dirección: Šmartno ob Paki 136 A, 3327 ŠMARTNO OB PAKI.

Contacto: OKILJ DANIJEL

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobatrgotur.si

Teléfono: 03/898-62-56; 041/495-877.

Ver las 184 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.