Pracownik szklarniowy (O). ZUID-HOLLAND. Países Bajos

Vacantes en Países Bajos (ZUID-HOLLAND) de Peones de jardinería y horticultura

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de jardinería y horticultura.
Elementaire beroepen : Ongeschoolde arbeiders in de land- en bosbouw en de visserij : Ongeschoolde arbeiders in de land- en bosbouw en de visserij : Ongeschoolde arbeiders in de tuinbouw.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: zbiór pomidorów koktajlowych, pielęgnacja roślin (sadzenie, obrywanie liści, dzikich pędów), sortowanie Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe - pozostałe: Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Wymagania: umiejętności manualne, elastyczność, koncentracja, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność i sumienność, mile widziany staż pracy, mile widziana znajomość jęz. angielskiego, poziom wykształcenia bez znaczenia, praca w Holandii w godz. 7.00-15.00; zbiór pomidorów koktajlowych, pielęgnacja roślin (sadzenie, obrywanie liści, dzikich pędów, sortowanie), wynagrodzenie - 9,34 euro/godz. brutto (ok. 41,66zł/godz. brutto). Pracodawca (agencja zatrudnienia) gwarantuje zakwaterowanie w Holandii - na koszt pracownika. Agencja zatrudnienia ponosi koszt dojazdu do miejsca pracy w Holandii. Koszt przejazdu z Polski do Holandii ponosi pracownik (pracodawca-agencja może pomóc w organizacji przejazdu). Kontakt: CONTRAIN POLAND sp. z o.o., Giełda pracy odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie (CAZ), zapisy na giełdę w PUP Tarnów - pok. nr 3 (tel. 14 688 23 57 lub 14 688 23 58), telefon do pracodawcy: 607 631 033, 16 676 80 02 lub 16 675 19 04 w godz. 8.00-16.00. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: zapis na giełdę lub telefon - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Países Bajos.

Región: Zuid-Holland.

Ver 3 ofertas de trabajo en "ZUID-HOLLAND" (Países Bajos).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 80.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 41.66 PLN mínimo y 41.66 PLN máximo (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Wioletta Brożek, tel.: 607 631 033, 16 676 80 02, 16 675 19 04

Empresa: CONTRAIN POLAND sp. z o.o..

Dirección: Bema 3, 33-100 Tarnów, Polska.

Contacto: Wioletta Brożek, tel.: 607 631 033, 16 676 80 02, 16 675 19 04

Teléfono: 607 631 033, 16 676 80 02.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de jardinería y horticultura ofertadas.