Pracownik porządkowy. Dolnoslaskie. Polonia

Vacante de Otro personal de limpieza en Dolnoslaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.
Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatki schodowej, piwnic, garaży, terenów zewnętrznych. Przez 3 miesiące umowa zlecenie (30 godzin tygodniowo, około 116 h w miesiącu), następnie umowa na czas określony, następnie na czas nieokreślony, 6/8 etatu. Praca w godzinach 7:00/8:00-13:00/14:00. Kontakt z pracodawcą: osobisty po wcześnieszym umówieniu się rozmowę tel. 71 79 00 102. Podczas rozmowy należy mieć świadectwa pracy z poprzednich zakładów prac. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne - pozostałe: wykształcenie i staż pracy bez znaczenia Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: świadectwa pracy z poprzednich zakładów pracy - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 389 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 1520.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
tel.: 71 79 00 102

Empresa: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nad Odrą".

Dirección: Młodnickiego 36/A, 50-508 WROCŁAW, Polska.

Contacto: tel.: 71 79 00 102

Teléfono: (071) 79-00-102.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.