Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy W Dziale Hr

pracownik biurowy w dziale HR. Śląskie. Polonia

Contratación en Polonia (Śląskie) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner), bezpośredni kontakt z klientami firmy, sporządzanie pism, dokumnetów

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - pożądane; średnie ogólnokształcące - pożądane

- pozostałe: WYMAGANY ORZECZONY STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, wykształcenie minimum średnie, doświadczenie min. 1 rok w pracy administracyjno-biurowej, dobra organizacja pracy, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość j. ukraińskiego, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęć do działania

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 475 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TRANS-KRUSZ Sp. z o.o. Sp. K..

Instrucciones para solicitar:

email: b.ziectranskrusz.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1460StPr/24/0219.

Ver las 199 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.