pracovník/pracovnice v sociálních službách - Sociální rehabilitace pro dospělé osoby s poruchami autistického spektra, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Trabajo de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce Padubice Pracovní náplň: Do nové sociální služby Sociální rehabilitace hledáme nové pracovníky se zkušenostmi z oblasti sociálních služeb, kteří mají zájem, nasazení a chuť pracovat s dospělými osobami s poruchami autistického spektra. Konkrétně se jedná o: - Pomoc při přípravě a realizaci individuálních a skupinových nácviků sociálních a komunikačních dovedností, - Doprovody klientů na úřady, k lékaři…aj., - Pomoc při sebeobsluze a podávání stravy - Pomoc při přípravě a realizaci výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností - příprava didaktických pomůcek Požadujeme: - min. vzdělání střední odborné (vyučen), - absolvent kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách - výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup, - schopnost pracovat v týmu i samostatně, - spolehlivost, zodpovědnost, ochotu ke vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, - výbornou znalost práce s počítačem, - řidičský průkaz skupiny B, Výhodou: - zkušenosti s cílovou skupinou osoby s poruchami autistického spektra, - minimálně 1 rok praxe v sociálních službách, Nabízíme: - dohoda o provedení práce s možností přechodu na DPČ, pracovní smlouvu, - odpovídající mzdové ohodnocení, - možnost odborného růstu a kvalitního vzdělávání, - prostor pro vlastní činorodost a sebeuplatnění, - pružná pracovní doba, Místo výkonu práce: - 1 pracovník Lanškroun a okolí a 1 pracovník Pardubice a okolí Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování. Případné další dotazy zodpoví Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA, telefon: +420 739 025 071, hana.janikovaReemplazar por una arrobaric.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 110.0 CZK (Bruto Por horas).

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Mgr. Hana Janíková, MBA

Empresa: Rodinné Integrační Centrum o. s..

Contacto: Ing. Mgr. Hana Janíková, MBA

Email: hana.janikovaReemplazar por una arrobaric.cz

Teléfono: +420 739 025 071.

Ver las 1,199 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.