Pracovník/pracovnice klientského servisu, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Empleo de Empleados de centros de llamadas en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.
Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Pardubice Pracovněprávní vztah na HPP, možné i na DPP nebo DPČ Pracovní náplň: - koordinace všech aktivit kanceláře - administrativní a přípravné práce - aktivní obsluha a správa klientských aplikací - akvizice nových zákazníků pomocí telefonické a elektronické komunikace - organizace schůzek a jednání včetně evidence - jednání s klienty - reporting a vyhodnocování výsledků Požadujeme: - ukončené SŠ vzdělání - velmi dobré komunikační a organizační schopnosti - uživatelská znalost MS Office - samostatnost, pečlivost a zodpovědnost - příjemné vystupování - loajalita a vstřícnost k firmě - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - motivující fin. ohodnocení včetně prémií - osobní rozvoj formou vzdělávacích programů - individuální možnosti školení a celorepublikově platných certifikací - možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu - firemní akce (team building, rodinné a společenské akce) - příjemný kolektiv s osobními vztahy Zaměstnanecké výhody: osobní benefity, zvláštní manažerské prémie, firemní telefonní tarif, slevy pro rodinné příslušníky Místo je vhodné i pro absolventy. Své životopisy zasílejte na email uchazec.pceReemplazar por una arrobagmail.com Do předmětu napište název pozice o kterou se ucházíte.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 20000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jakub Němeček

Empresa: Jakub Němeček.

Contacto: Jakub Němeček

Email: uchazec.pceReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 658 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.