Trabajo de Profesionales en derecho en República Checa (Královéhradecký kraj)

Právník/právnička, Podnikoví Právníci

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA v oddělení Hospodaření s majetkem v operativní evidenci, odbor Hospodaření s majetkem státu - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou - Platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - Předpokládaný nástup: 1. září 2017 - Místo výkonu práce: Hradec Králové - Charakteristika pracovního místa: komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje a jiných forem dispozice ve vymezené působnosti OHMS Hradec Králové - Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo získané na vysoké škole v České republice (vhodné i pro studenty 5. ročníků v magisterském studijním programu v oboru právo); znalost zákona č. 219/2000 Sb., orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti výhodou; zkušenosti se správou majetku výhodou; samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost; dobrá znalost práce s PC (MS Office); státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru; trestní bezúhonnost; splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. - Pracovní místo je vhodné i pro osoby s lehčím zdravotním postižením. - Nabízíme: stravenky, 25 dnů řádné dovolené, 5 dnů indispozičního volna - Nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 18. června 2017 na e-mail: ilona.labikovaReemplazar por una arrobauzsvm.cz nebo na adresu: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, Ing. Ilona Labíková, Horova 180, 502 06 Hradec Králové předmět: VŘ právník Upozornění: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Zasláním svého životopisu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 322 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18590.0 CZK mínimo y 27950.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Ilona Labíková

Empresa: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Contacto: Ing. Ilona Labíková

Email: ilona.labikovaReemplazar por una arrobauzsvm.cz

Ver las 123 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.