Postai küldeményfelvevő (kiosztó - leszámoló - rovatoló/ 4 órás)

Ofertas de empleo de Cajeros de bancos en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Bankpénztárosok, pénzbeszedők és hasonló foglalkozások : Bankpénztárosok és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Posta Zrt Nyugat-magyarországi Területi Igazgatóság Szombathely 2. Posta Postai küldeményfelvevő munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: önéletrajz küldése a kostyal.sandorneReemplazar por una arrobaposta.hu e-mail címre vagy telefonon érdeklődni Kostyál Sándornénál a 94/568-360 telefonszámon, e-mailben, telefonon. Speciális munkakörülmények:munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 4 óra (reggel 5.30 órai kezdéssel) , szellemi munkakör, Speciális követelmények:érettségi, számítógépes felhasználói ismeretek, bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány, További információ:Feladat: levélküldemények szétosztása kézbesítő járásokra, beolvasása a számítógépes rendszerbe

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Posta Zrt Nyugat-magyarországi Területi Igazgatóság Szombathely 2. Posta.

Dirección: 9700 Szombathely, Vasút utca 5..

Contacto: Kostyál Sándorné

Email: kostyal.sandorneReemplazar por una arrobaposta.hu

Teléfono: (94) 568-360.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines ofertadas.