Postaforgalmi helyettes. Kozep-Dunantul. Hungría

Búsqueda de Cajeros de bancos en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Bankpénztárosok, pénzbeszedők és hasonló foglalkozások : Bankpénztárosok és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Posta Zrt Postaforgalmi helyettes munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.14 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon: Tölli Szilvia: 06-30/772-2413 vagy emailen Toelli.SzilviaReemplazar por una arrobaposta.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Postai ügyintéző, ;Juttatások:Béren kívüli juttatás, ösztönző, További információ:Változó munkavégzési helyszínek. Feltétel: érettségi.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 578 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 170000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Posta Zrt.

Dirección: 1138 Budapest 13. ker., Dunavirág utca 2-6.

Contacto: Töll Szilvia

Teléfono: (30) 7722413.

Ver las 112 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines ofertadas.