POSLUŽEVALEC STROJA - M/Ž. Koroska. Eslovenia

Ofertas de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Koroska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVLJANJE STROJEV NA DELOVANJE, POSLUŽEVANJE IN STREŽBA RAZLIČNIM STROJEM, KONTROLIRANJE IZDELKOV. , PRIČAKUJEMO: IZKUŠNJE NA PODOBNIH DELOVNIH MESTIH, PRIPRAVLJENOST NA VEČIZMENSKO DELO, FLEKSIBILNOST IN VOLJO DO DELA. NUDIMO: OPRAVLJANJE DELA V PRIZNANEM PODJETJU NA KOROŠKEM, ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS, Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA, MOŽNOST NAPREDOVANJA, DODATNO STIMULATIVNO NAGRAJEVANJE. Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj v obliki življenjepisa sprejemamo na e-naslov: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na 02 23 48 260 ali na 030 210 036. Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Slovenska ulica 17, 2000 Maribor. Pri prijavi obvezno navedite referenčno številko: SI2017147895., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Koroska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TRENKWALDER KADROVSKE STORITVE, D.O.O..

Dirección: Leskoškova cesta 9 D, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: , KADRI

Email: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com

Teléfono: 02 23 48 260.

Ver las 991 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.