POSLOVNI SEKRETAR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacante de Secretarios administrativos y ejecutivos en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:
POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, - SPREJEM STRANK, - PISNA IN TELEFONSKA KOMUNIKACIJA S STRANKAMI, - SPREJEM, RAZPOREJANJE IN SKENIRANJE POŠTE, - SESTAVLJANJE IN PRIPRAVLJANJE PONUDB IN RAČUNOV, - SKRB ZA BLAGAJNO, - SKRB ZA UREJENOST SKUPNIH PROSTOROV, - SPREJEM PRIJAV IN ODJAV NA SEMINARJE, - PRODAJA STORITEV DELODAJALCA, - DRUGA ADMINISTRATIVNA DELA. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, hrvaški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, srbski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Od vas pričakujemo: - vsaj VI. stopnjo izobrazbe, - odlično znanje angleščine, srbščine in hrvaščine, zaželeno znanje drugih tujih jezikov - pet let delovnih izkušenj - tržno naravnanost, - dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti, - poznavanje podjetništva in podjetniškega okolja - usmerjenost k rezultatom in ciljem, - hitrost in odzivnost, - pozitiven odnos do sprememb, - sposobnost timskega dela.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DATA, poslovne storitve, d.o.o..

Dirección: DUNAJSKA CESTA 136, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: GOLOB KORITNIK DARJA

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobadata.si

Ver las 543 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.