POMOČNIK VZGOJITELJA (PRVA ZAPOSLITEV) - M/Ž. Savinjska

Ofertas de trabajo en Savinjska (Eslovenia) de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok.

Descripción de la oferta de trabajo:
POMOČNIK VZGOJITELJA PREDŠOLSKIH OTROK, Določen čas, 5 mesecev oz. 01.08.2017 do 31.12.2017, polni delovni čas, 40 ur, POMOČNIK VZGOJITELJA ZAČETNIK BO VKLJUČEN V NEPOSREDNO VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO, KI ZAJEMA SAMOSTOJNO DELO, NADOMEŠČANJA, SODELOVANJE NA EKSKURZIJAH, SODELOVANJE Z VZGOJITELJEM PRI NAČRTOVANJU, IZVAJANJU IN PRIPRAVI VZGOJNEGA DELA V ODDELKU TER OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, POVEZANIH Z DEJAVNOSTJO VRTCA., urejevalniki besedil - osnovno, OBVEZNA PRILOGA PRIJAVITELJA: - življenjepis - pridobljeni naziv izobrazbe s fotokopijo dokazila - potrdilo iz kazenske evidence - potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku, ki ima za posledico omejitev posameznih pravic (143a. člen ZKP), dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD.

Dirección: KOCBEKOVA CESTA 21, 3342 GORNJI GRAD.

Contacto: NERAD BLANKA

Email: sola.gornji-gradReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 03 839 12 42.

Ver las 648 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.