Contratación de Maestros preescolares en Obalno-kraska (Eslovenia)

Pomočnik Vzgojitelja Predšolskih Otrok M/ž - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok.

Descripción de la oferta de trabajo:
POMOČNIK VZGOJITELJA PREDŠOLSKIH OTROK, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJA DELA IN NALOGE, DOLOČENE S PREDPISI, LETNIM DELOVNIM NAČRTOM VRTCA TER V SKLADU S SKLEPI VODSTVA VRTCA, ZLASTI PA: SODELUJE Z VZGOJITELJEM PRI PRIPRAVI NA VZGOJNO DELO, NAČRTOVANJU, PRI DELU S STARŠI, PRI ZAČETNI EVALVACIJI, SPREMLJANJU RAZVOJA IN NAPREDKA OTROK, VODI DOKUMENTACIJO O SVOJEM STROKOVNEM DELU (LETNI NAČRT DELA IN NJEGOVA EVALVACIJA); PRIPRAVLJA IN IZVAJA PREHRANJEVANJE, NEGO IN POČITEK OTROK; VZDRŽUJE IN OHRANJA RED IN ČISTOČO SREDSTEV, IGRAČ, IGRAL, OPREME IN PROSTOROV V VRTCU TER OBLAČIL IN OBUTVE OTROK. OPRAVLJA DRUGA DELA V ZVEZI Z OPRAVLJANJEM VZGOJNO-VARSTVENEGA PROCESA:SODELUJE S STROKOVNIMI SODELAVCI V ENOTI, ZAVODU IN ZUNAJ NJEGA;SODELUJE V STROKOVNIH ORGANIH VRTCA IN ENOTE VRTCA; SODELUJE PRI RAZVOJU DEJAVNOSTI, NEPOSREDNEM DELU Z OTROKI, STARŠI, OKOLJEM; VKLJUČUJE SE V ORGANIZIRANO STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE ZA PODROČJE DELA; - POMAGA VZGOJITELJU PRI UREJANJU IGRALNIC, ZBIRK, TELOVADNICE, IGRIŠČA, NASADOV IPD.; - POMAGA PRI PRIPRAVI IN IZVEDBI IZLETOV, BIVANJA V NARAVI IPD., KI JIH ORGANIZIRA VRTEC. OPRAVLJA DRUGA DELA, PO KATERIH SE POTREBA POJAVLJA OBČASNO ALI NEPRIČAKOVANO: DELA V INVENTURNIH KOMISIJAH; DELA V STROKOVNIH ORGANIH IN STROKOVNIH SKUPINAH; SE SPROTNO STROKOVNO IZOBRAŽUJE PRI UVAJANJU NOVOSTI – HACCP; VZDRŽUJE PRIBOR, POSODO, DELOVNE STROJE IN PROSTORE; SAMOSTOJNO SPREJEMA OTROKE V JUTRANJIH URAH IN JIH ODDAJA STARŠEM; , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, italijanski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Glasbena znanja, ustvarjalnost, pozitivna komunikacija. Kandidati naj predložijo poleg potrdil o izobrazbi tudi potrdilo o nekaznovanosti, ki ga dobijo na pristojnem sodišču., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VRTEC MORJE LUCIJA - SCUOLA DELL' INFANZIA MORJE LUCIA.

Dirección: FAZANSKA ULICA 3, 6320 PORTOROŽ - PORTOROSE.

Contacto: PRINČIČ MILEJDI

Email: milejdi.princicReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 05/671-28-30.

Ver las 631 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.