Oferta de Directores de industrias manufactureras en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Pomočnik Vodje Oddelka Proizvodnje - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.
Menedžerji : Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo : Menedžerji/menedžerke proizvodnje v rudarstvu, predelovalnih dejavnostih, gradbeništvu in distribuciji : Menedžerji/menedžerke proizvodnje v predelovalnih dejavnostih.

Descripción de la oferta de trabajo:
MENEDŽERJI ZA PROIZVODNJO V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH IN ZA OSKRBO Z ENERGENTI, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, KOORDINIRANJE IN ORGANIZIRANJE DELA ZNOTRAJ ODDELKA , PLANIRANJE, ORGANIZIRANJE IN VODENJE ENOTE ALI VEČ ENOT , UVAJANJE, POUČEVANJE, RAZPOREJANJE IN ORGANIZIRANJE PODREJENIH , NADZIRANJE IN OCENJEVANJE DELA PODREJENIH , PLANIRANJE DELA, NABAVA MATERIALA , SKRB ZA EKONOMSKO UČINKOVITOST POSLOVANJA ENOTE, IZVAJANJE IN NADZIRANJE UVEDENIH INTERNIH STANDARDOV IN PRAVILNIKOV , SKRB ZA GOSPODARNO RAVNANJE S SREDSTVI DRUŽBE , SKRB ZA OPTIMALNOST MEDFAZNIH ZALOG IN MEDFAZNO LOGISTIKO , SKRB ZA USKLAJENO DELOVANJE V IN MED ENOTAMI OZ. ODDELKI IN SKRB ZA PRAVOČASNO IN KVALITETNO POSREDOVANJE RELEVANTNIH INFORMACIJ V IN MED ENOTAMI OZ. ODDELKI, PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVOSTI, IZVAJANJE KONKRETNIH OPRAVIL , ORGANIZIRANJE IN SPREMLJANJE DELA UČENCEV NA DELOVNI PRAKSI , SODELOVANJE PRI PRIPRAVI VSE POTREBNE DOKUMENTACIJE ODDELKA , SODELOVANJE PRI INVENTURAH, ANALIZIRANJE IN POROČANJE S PODROČJA DELA , ZAGOTAVLJANJE ZAHTEV UVEDENIH SISTEMOV VODENJA PO STANDARDIH , OPRAVLJANJE PODOBNIH IN DRUGIH DEL , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Predvsem zaželene izkušnje z vodenjem ljudi v proizvodnji ter poznavanje procesov in tehnologije obdelave kovin. Možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KIG PODJETJE ZA PROIZVODNJO IN UPRAVLJANJE DRUŽB D.D..

Dirección: Zagorica 18 , 1292 IG.

Contacto: . .

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobakig.si

Teléfono: ..

Ver las 302 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.