PODROČNI SVETOVALEC I - VODJA ENOTE ZA TURIZEM - M/Ž

Ofertas de trabajo de Profesionales de la publicidad y la comercialización en Eslovenia (Obalno-kraska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi : Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje.

Descripción de la oferta de trabajo:
SVETOVALEC ZA TURIZEM, Določen čas oz. 31.12.2017, polni delovni čas, 40 ur, OPIS NALOG: VODENJE, ORGANIZIRANJE IN KOORDINACIJA STROKOVNEGA DELA ENOTE. PRIPRAVA IN IZVAJANJE LETNEGA PROGRAMA ZAVODA NA PODROČJU TURISTIČNE DEJAVNOSTI. NAČRTOVANJE IN RAZVOJ TURISTIČNIH PROGRAMOV. SODELOVANJE S SORODNIMI ORGANIZACIJAMI V LOKALNEM IN ŠIRŠEM OKOLJU V SLOVENIJI IN TUJINI. PRIPRAVLJANJE IN PREDLAGANJE DIREKTORJU PROMOCIJSKE NASTOPE V SLOVENIJI IN TUJINI. PRIPRAVLJANJE PROMOCIJSKEGA GRADIVA. IZVAJANJE TRŽENJA TURISTIČNIH PROGRAMOV. ANALIZIRANJE TURISTIČNIH PROGRAMOV, UREJANJE STATISTIČNIH PODATKOV IN PRIPRAVA PREDLOGOV UKREPOV. ORGANIZIRANJE IN VODENJE TURISTIČNEGA INFORMACIJSKEGA SISTEMA. ORGANIZIRANJE PRIREDITEV. OBVEŠČANJE IN INFORMIRANJE ŠIRŠE JAVNOSTI IN PREDSTAVNIKOV MEDIJEV O PROJEKTIH, DOGODKIH S PODROČJA TURIZMA. PRIPRAVLJANJE GRADIV IN OBVESTIL ZA MEDIJE IN SKLICEVANJE NOVINARSKIH TISKOVNIH KONFERENC. SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PROGRAMOV, PREDLOGOV, POBUD, POROČIL IN ANALIZ ZA SVET ZAVODA IN USTANOVITELJA. SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGOV NOTRANJIH AKTOV ZAVODA. SODELOVANJE PRI IZVAJANJU STROKOVNEGA IZOBRAŽEVANJA IN USPOSABLJANJA DRUGIH ZAPOSLENIH JAVNIH USLUŽBENCEV NA PODROČJU TURIZMA. PRIPRAVLJANJE POSLOVNIH POROČIL. VODENJE ARHIVSKE DOKUMENTACIJE TURISTIČNIH IN KULTURNIH PROMOCIJSKIH NASTOPOV, PROJEKTOV, DOGODKOV, POŠTE … ., Pogoji za opravljanje dela na delovnem mestu Področni svetovalec I – Vodja enote za turizem -Delovne izkušnje: najmanj 5 let delovnih izkušenj, izkušnje na področju turizma in projektnega vodenja. Dodatna znanja: poznavanje dejavnosti turizma, aktivno znanje slovenskega jezika, znanje vsaj enega svetovnega jezika. Posebni pogoji: vodstvene in organizacijske sposobnosti, sposobnost za popolnoma samostojno delo, velika samoiniciativnost, sposobnost skupinskega dela in sposobnost vodenja manjših in večjih skupin, komunikacijske sposobnosti, zaželena licenca za lokalnega turističnega vodnika, poznavanje dela z računalnikom in znanje uporabe informacijskih tehnologij, sposobnost pisnega izražanja, vozniški izpit B kategorije. Prijava mora vsebovati: fotokopijo osebnega dokumenta, fotokopijo potrdil o izobrazbi, življenjepis kandidata, kjer so poleg formalne izobrazbe navedene še druge veščine iz katerih je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj, soglasje, da lahko delodajalec pridobi potrebne podatke iz uradnih evidenc za postopek sklenitve pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom. Z izbranim kandidatom se bo sklenila pogodba o zaposlitvi za določen čas s polnim delovnim časom (občasno v neenakomerno razporejenem delovnem času), in sicer do 31. 12. 2017. Izbrani kandidat bo delo opravljal v prostorih Javnega zavoda Komenski Kras, Štanjel 1a, 6222 Štanjel, po potrebi pa tudi izven prostorov. Kandidat vloži prijavo v pisni obliki.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 206 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: JAVNI ZAVOD KOMENSKI KRAS.

Dirección: Štanjel 1 A, 6222 ŠTANJEL.

Contacto: ABRAM POLONA

Teléfono: 05 7691014.

Ver las 405 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.