OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE MIĘDZYNARODOWEJ WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ

Oferta de Oficinistas generales en Polonia (Pomorskie)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: współpraca z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu, uczelniami, ośrodkami badawczo rozwojowymi, jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi partnerami z kraju i zagranicy, na rzecz umiędzynarodowienia pomorskich przedsiębiorstw, organizacja misji gospodarczych, wydarzeń promocyjnych, imprez targowych szczególnie we współpracy z partnerami z kraju i zagranicy oraz instytucjami okołobiznesowymi z terenu województwa pomorskiego, pomoc dla zagranicznych partnerów współpracy oraz inwestorów w ich działaniach na terenie województwa pomorskiego we współpracy z innymi instytucjami województwa, organizacja seminariów dla pom orskich przedsiębiorców przybliżających wybrane rynki zagraniczne, tworzenie i uzupełniania baz danych związanych z umiędzynarodowieniem pomorskich firm oraz obecnością zagranicznych firm na Pomorzu, współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorcami i instytucjami otoczenie biznesu w zakresie wspierania rozwoju i promowania inicjatyw gospodarczych województwa, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Urzędu w zakresie międzynarodowej współpracy gospodarczej Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: wykształcenie wyższe, min. roczny staż pracy, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących ustroju administracyjnego w Polsce (administracja rządowa i samorządowa), znajomość zagadnień związanych z międzynarodową współpracą gospodarczą, znajomość struktur europejskich, znajomość regulacji prawnych dotyczących samorządu województwa, znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 326-88-79 lub osobisty: Gdańsk, ul. Okopowa 21/27. Oferta dostępna na stroni

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 574 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 02/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2500.0 PLN mínimo y 4500.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
tel.: 58 326-88-79

Empresa: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Dirección: Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, Polska.

Contacto: tel.: 58 326-88-79

Ver las 794 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.