Podinspektor ds. promocji. Lubelskie. Polonia

Trabajos de Oficinistas generales en Lubelskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: gromadzenie informacji i przygotowywanie materiałów promujących Powiat na zewnątrz Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: Obsługa komputera - konieczne; znajomość ustaw: prawo prasowe, o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, KPA - konieczne - pozostałe: nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: KONKURS NA STANOWISKO URZĘDNICZE: a) CV i list motywacyjny, b) podpisane oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, c) podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, d) kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy, e) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, f) kserokopia dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie (dowód osobisty), g) dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone podpisana klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim ul. Lubelska 4 Punkt Obsługi Klienta parter lub pocztą na adres Starostwa z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora ds. promocji w Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim (koordynatora projektu Nowoczesna szkoła zawodowa szansą dla rozwoju powiatu). - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 195 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2200.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Anna Nowaczek, tel.: 81 827 22 60

Empresa: STAROSTWO POWIATOWE W OPOLU LUBELSKIM.

Dirección: Lubelska 4, 24-300 OPOLE LUBELSKIE, Polska.

Contacto: Anna Nowaczek, tel.: 81 827 22 60

Teléfono: 8272260.

Fax: 8272236.

Ver las 787 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.