PISMONOŠA - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Podravska (Eslovenia) de Empleados de servicios de correos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de servicios de correos.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje : Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje : Usmerjevalci/usmerjevalke in raznašalci/raznašalke pošte ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
PISMONOŠA, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, DOSTAVLJANJE VSEH VRST POŠILJK, SPREJEMANJE POŠILJK, PRODAJANJE TRGOVSKEGA BLAGA, OPRAVLJANJE DENARNIH STORITEV NA TERENU, DOSTAVLJANJE POŠTNIH POŠILJK V POŠTNA SPRAVILIŠČA IN DOSTAVNIKE, IZPRAZNJEVANJE POŠTNIH NABIRALNIKOV, PREVZEMANJE IN ODPRAVLJANJE POŠTNIH SKLEPOV., slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Za delovno mesto je zahtevana nižja poklicna izobrazba (poštni manipulant) oz. drug ustrezen poklic. S kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za določen čas, s poskusnim delom. Izbrani kandidat bo moral v postopku zaposlitve predložiti potrdilo o nekaznovanosti in potrdilo, da ni v kazenskem postopku. Prošnje na razpis pošljite na naslov: POŠTA SLOVENIJE, d. o. o., ODDELEK ZA KADROVSKE ZADEVE, PARTIZANSKA C. 54, 2000 MARIBOR. V prošnji obvezno navedite na katero delovno mesto se prijavljate in priložite dokazilo o pridobljeni izobrazbi., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 392 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: POŠTA SLOVENIJE D.O.O.; POŠTA SLOVENIJE.

Dirección: PARTIZANSKA CESTA 54 , 2000 MARIBOR.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de servicios de correos ofertadas.