Pincér. Del-Dunantul. Hungría

Oferta de trabajo en Hungría (Del-Dunantul) de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Felszolgálók és pultosok : Felszolgálók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Állás-Pont 2000 Személyzeti Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság Pincér munkatársat keres harkányi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon a 06-20-351-7393 számon Kuji Tibornál. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó;Pincér, ;Speciális munkakörülmények:Előny angol, vagy német nyelvismeret. Pályakezdők jelentkezését is várják., Speciális követelmények:Esetenként hétvégi munkavégzés, középfokú vendéglátóipari végzettség, vendéglátásban szerzett tapasztalat. Jó megjelenés és kommunikációs készség.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 310 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 152000.0 HUF mínimo y 240000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Állás-Pont 2000 Személyzeti Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7622 Pécs, Liszt Ferenc utca 10. 1..

Contacto: Kuji Tibor

Teléfono: (.) ..

Ver las 1,294 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.