Pincér (felszolgáló). Kozep-Dunantul. Hungría

Empleo de Camareros de mesas en Hungría (Kozep-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Felszolgálók és pultosok : Felszolgálók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Szabó István (Quinquin Étterem Kávézó) Pincér munkatársat keres pápai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.10 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8500 Pápa, Fő tér 1., Telefonos egyeztetést követően személyesen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Pincér, ;Juttatások:napi étkezés, bejárási támogatás, Speciális követelmények:számítástechnikai ismeret és angol nyelvtudás előnyt jelent.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 130000.0 HUF mínimo y 170000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Szabó István (Quinquin Étterem Kávézó).

Dirección: 8500 Pápa, Fő tér 1..

Contacto: Szabó István

Teléfono: (30) 8622332.

Ver las 1,346 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.