Personalisti, asistenti ekonoma, Personální referenti

Demanda en Zlínský kraj (República Checa) de Empleados del servicio de personal

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal.
Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Personální referenti.

Descripción de la oferta de trabajo:
PERSONALISTI, ASISTENTI EKONOMA Náplň práce: vedení personální agendy, komunikace s příslušnými úřady, příprava podkladů pro ekonoma a účetního, metodická podpora zejména ve vztahu k dotačním řízením se Zlínským krajem Požadujeme: ukončené střední vzdělání, znalost Zákoníku práce a s tím souvisejících nařízení, dobrá znalost práce na PC, základní ekonomický rozhled, přehled o ekonomice neziskových organizací výhodou, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování,samostatnost, flexibilita, kreativita, zodpovědný a cílevědomý přístup k práci, organizační schopnosti, dobrý ústní i písemný projev, schopnost empatie, rozhodnost, schopnost systematické práce Nabízíme: dobré zázemí zavedené neziskové organizace, jednosměnnou pracovní dobu, úvazek 1,0, kreativní zaměstnání a prostor pro vlastní realizaci v rámci organizace, 1 týden dovolené navíc První kontakt: životopis s fotografií a motivační dopis posílejte do 2.5.2017 na e-mailovou adresu: reditelReemplazar por una arrobavsetin.charita.cz, vybraní uchazeči budou telefonicky pozváni k ústnímu pohovoru. Další info na tel.: 604 437 915 nebo 603 523 658 , Zvláštní prémie

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
X

Empresa: Charita Vsetín.

Contacto: X

Email: reditelReemplazar por una arrobavsetin.charita.cz

Teléfono: +420 604 437 915,603 523 658.

Ver las 183 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal ofertadas.