Demanda en Liberecký kraj (República Checa) de Especialistas en políticas y servicios de personal

Personální Poradce/poradkyně, Specialisté V Oblasti Personálního řízení

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení : Specialisté v oblasti personální.

Descripción de la oferta de trabajo:
Co u nás budete dělat? - pomáhat klientům/kám zorientovat se v aktuální životní situaci a návazně sestavit individuální plán služby - realizovat kariérní poradenství - koordinovat zapojování klientů/ek do jednotlivých aktivit (individuálních a skupinových) - pomáhat klientům/kám s přípravou životopisu a motivačního dopisu - podporovat klienty/ky při jejich pracovní integraci prostřednictvím individuálního poradenství - pečlivě vést související evidenci a administrativu - spolupracovat na náboru a zapojování klientů/ek do aktivit - úzce spolupracovat se zprostředkovatelem/kou a manažerem/kou projektu Co by vám nemělo chybět? - máte SŠ/VŠ vzdělání - v jednání s lidmi máte přístup zohledňující individuální situaci klienta/ky - jste pozitivní, komunikativní a vstřícný/á - máte organizační schopnosti a aktivní přístup k práci - umíte pracovat systematicky - orientujete se v legislativě týkající se problematiky zaměstnanosti - máte povědomí o odborných a podpůrných službách dostupných v libereckém regionu - písemný projev bez gramatických chyb vám nedělá potíže - počítač je váš kamarád (zejména programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - dokážete nést odpovědnost za svou práci a kolegové/kyně se na vás mohou spolehnout - umíte pracovat v týmu a být oporou svým kolegům/yním - máte čistý trestní rejstřík - můžete nastoupit od 1. 8. 2017 - výhodou je praxe na pozici poradce/kyně, personalisty/ky Na co se u nás můžete těšit? - možnost podílet se na naplňování smysluplné vize organizace - vstřícné pracovní prostředí - metodickou podporu a možnost supervizí - podporu při slaďování pracovního a osobního života (pružná pracovní doba, home office) - pracoviště v Liberci nebo Jablonci n/N - pracovní smlouvu na dobu určitou na plný nebo zkrácený úvazek - mzdu od 22.000 Kč (při plném úvazku) Potřebujete další informace? Jsou vám k dispozici webové stránky www.centrum-kaspar.cz Pokud vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 21. 6. 2017 na e-mail karieraReemplazar por una arrobacentrum-kaspar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas se zpracováním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 207 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 22000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ivana Sulovská

Empresa: Centrum Kašpar, z.s..

Contacto: Ivana Sulovská

Email: karieraReemplazar por una arrobacentrum-kaspar.cz

Teléfono: +420 736 611 281.

Ver las 275 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.