Búsqueda de Recepcionistas de hoteles en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Panzió Recepciós (panzió Recepciós)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Ügyfél-tájékoztatási foglalkozások : Szállodai fogadóportások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BIRO & PETÖ PANZIO BT (RELAX PANZIO) Panzió recepciós munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni Bíróné Pető Katalinnál lehet a 06-20/932-1941-es telefonszámon.. Speciális munkakörülmények:Folyamatos nyitvatartás, További információ:Bíró&Pető Bt. keres 2 fő panzió recepcióst, azonnali belépéssel. Munkavégzés helye: 9025 Győr, Rába u. 60. Munkaidő: teljes munkaidő. Napi munkaidő kezdete: 06:00. Munkarend: két műszak, folyamatos nyitvatartás. A munka betöltéséhez szükséges társalgási szintű német nyelvtudás. Jelentkezni Bíróné Pető Katalinnál lehet a 06-20/932-1941-es telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 150000.0 HUF mínimo y 170000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BIRO & PETÖ PANZIO BT (RELAX PANZIO).

Dirección: 9025 Győr, Rába utca 60.

Contacto: Bíróné Pető Katalin

Teléfono: (20) 932-1941.

Ver las 319 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles ofertadas.