pakkija. Pohja-Eesti. Estonia

Oferta de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid.

Descripción de la oferta de trabajo:
kohusetundlikkus, täpsus ja kiirus tööülesannete täitmisel; rutiinitaluvus ja korraarmastus; hea füüsiline vastupidavus; koostöövalmidus ja sobivus tööks meeskonnas; eesti või vene keele oskusplastiktoodete pakkimine ja etikeerimine; toodangu jooksev kvaliteedikontrollgraafikuga tööd – 2 päeva (8:00-20:00), 2 ööd (20:00-8:00), 4 päeva vaba; tasuta transporti marsruudil Kadaka Selver - Haabersti ring - Rannamõisa tee – Tabasalu – Greineri tehas; keskmist töötasu alates 4,12 € tunnis (sisaldab preemiat ja öötöö lisatasu); tööriietust ja isikukaitsevahendeid; püsivat ja stabiilset tööd; arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes; väljaõpet ja täiendkoolitusi; ühisüritusitöö toimub keskmiselt mürarikkamas keskkonnas, vajalik kasutada kuulmiskaitsevahendeid; meie toodang on mõeldud toiduainetetööstusele, seetõttu ei saa ettevõttes töötada isikud, kes põevad nakkushaigusi

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 943 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Marge Litvinov, Marge.LitvinovReemplazar por una arrobagreiner-gpi.com, 6031595

Empresa: Greiner Packaging Aktsiaselts.

Dirección: Tammi tee 42, Rannamõisa küla, Harku vald, Harju maakond.

Contacto: Marge Litvinov

Email: Marge.LitvinovReemplazar por una arrobagreiner-gpi.com

Teléfono: 6031595.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores ofertadas.