OSKRBOVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Empleos de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, Socialni oskrbovalec/socialna oskrbovalka na domu, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POMOČ UPORABNIKOM PRI OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH OPRAVILIH, KI OBSEGA: OSEBNO HIGIENO IN UREJANJE, UMIVANJE IN KOPANJE, OBLAČENJE IN SLAČENJE, PREHRANJEVANJE IN PITJE (ČE NIMA TEŽAV S POŽIRANJEM), POČITEK IN SPANJE, POMOČ PRI UPORABI ORTOPEDSKIH PRIPOMOČKOV IN DVIGOVANJE NA INVALIDSKI VOZIČEK, NAMEŠČANJE V USTREZNO LEGO, POMOČ PRI GIBANJU, PREMIKANJU V PROSTORU, ORIENTACIJI (TRANSPORT NA AKTIVNOSTI, TERAPIJE), ODVAJANJU IN IZLOČANJU, OPAZOVANJE UPORABNIKOVEGA POČUTJA IN POROČANJE ODGOVORNI OSEBI, TRANSPORT, PORCIONIRANJE IN SERVIRANJE HRANE, UREJANJE IN HIGIENSKO VZDRŽEVANJE POSTELJE TER ČIŠČENJE BIVALNIH IN TOALETNIH PROSTOROV UPORABNIKOV, HIGIENSKO VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE OPREME IN PRIPOMOČKOV V UPORABNIKOVEM OKOLJU, VZDRŽEVANJE REDA TER ČIŠČENJE PROSTOROV IN PRIPOMOČKOV ZA HRANJENJE NA ODDELKU, SPROTNO ODSTRANJEVANJE IN SORTIRANJE ODPADKOV TER ZRAČENJE PROSTOROV, TRANSPORT MATERIALA IN PRIPOMOČKOV ZA ZDRAVSTVENO NEGO, SKRB ZA ČISTO PERILO (ZBIRANJE, TRANSPORT, PREVZEMANJE, SORTIRANJE), POMOČ PRI OSKRBI UMRLEGA, VODENJE EVIDENC OPRAVLJENEGA DELA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Za pridobitev NPK je potrebno izpolnjevati pogoje skladno s katalogom strokovnih znanj in spretnosti za pridobitev NPK socialni oskrbovalec na domu. Dokazila o končani izobrazbi in pridobljen NPK. Delovne izkušnje so zaželjene., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM STAREJŠIH OBČANOV LJUBLJANA BEŽIGRAD.

Dirección: KOMANOVA ULICA 1, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: HORVAT EMA

Email: infoReemplazar por una arrobadsolj-bezigrad.si

Teléfono: 01 5896 754.

Ver las 605 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.