ORGANIZATOR ŠOLSKE PREHRANE - M/Ž. Goriska. Eslovenia

Vacante de Dietistas y nutricionistas en Goriska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za dietno prehrano, za zdravo prehrano.

Descripción de la oferta de trabajo:
ORGANIZATOR ŠOLSKE PREHRANE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VODI IN ORGANIZIRA DELO KOMISIJE ZA ŠOLSKO PREHRANO, SPREMLJA DNEVNO PREHRANO UČENCEV/DIJAKOV, PRI ČEMER UPOŠTEVA FIZIOLOŠKO PREHRAMBNE ZAHTEVE GLEDE NA BIOLOŠKO IN KALORIČNO VREDNOST, IZVAJA ANKETE V ZVEZI S PREHRANO V ZAVODU MED UČENCI/DIJAKI/ŠTUDENTI IN ZAPOSLENIMI TER O REZULTATIH IN O NAČRTOVANJU PREHRANE SEZNANJA VODSTVO IN STROKOVNE DELAVCE ZAVODA TER SVET STARŠEV, NAČRTUJE IN VODSTVU ZAVODA PREDLAGA UKREPE ZA USTVARJANJE POGOJEV ZA KULTURNO PREHRANJEVANJE UČENCEV/DIJAKOV/ŠTUDENTOV TER ZAGOTAVLJA KULTURNO RAZDELJEVANJE PREHRANE, SPREMLJA CELOTNO ORGANIZACIJO RAZDELJEVANJA IN UŽIVANJA OBROKOV, SODELUJE PRI PRIPRAVI PODLAG ZA OBLIKOVANJE CENE POSAMEZNIH OBROKOV, SODELUJE PRI PRIPRAVI PREDLOGOV JEDILNIKOV ZA MESEC VNAPREJ IN JIH PREDLAGA V POTRDITEV KOMISIJI ZA ŠOLSKO PREHRANO, PRISOSTVUJE PRI RAZDELJEVANJU IN UŽIVANJU HRANE, NADZORUJE RAZDELJEVANJE OBROKOV GLEDE NA KOLIČINO, KI USTREZA DOLOČENI STAROSTI UČENCEV/DIJAKOV/ŠTUDENTOV, OBVEŠČA VODSTVO ZAVODA O SVOJIH UGOTOVITVAH, SPREJEMA REKLAMACIJE, KI SE NANAŠAJO NA HRANO IN PRIMERNO UKREPA, SKRBI ZA LASTNO STROKOVNO IZPOPOLNJEVANJE, ODGOVARJA ZA ZAUPANA MU OSNOVNA SREDSTVA, OPRAVLJA DRUGA DELA IN NALOGE, KI SO POTREBNE V ZVEZI S PREHRANO V ZAVODU, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NAVODILIH RAVNATELJA, DIREKTORJA ALI VZGOJITELJA V SKLADU S PREDPISI, LETNIM DELOVNIM NAČRTOM ZAVODA IN SKLEPI VODSTVA ZAVODA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovaški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DIJAŠKI DOM NOVA GORICA.

Dirección: STRELIŠKA POT 7, 5000 NOVA GORICA.

Contacto: KOJIĆ DRAGAN

Email: infoReemplazar por una arrobaddng.si

Ver las 51 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas ofertadas.