operaator. Louna-Eesti. Estonia

Ofertas de trabajo en Estonia (Louna-Eesti) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.
Oskus- ja käsitöölised : Käsi- ja trükitöölised : Trükitööstuse töölised : Trükitöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
vähemalt kesk- või kutseharidus; arvutikasutamise oskus vähemalt algtasemel; suhtlustasandil eesti keele valdamine; kohusetundlikkus, täpsus ja ausus. Kasuks tulevad: tehniline taiplikkus, huvi õppida ja areneda; varasem töökogemus sarnasel alal (näiteks trükikoda); kujundamisprogrammide (nt. Adobe Illustrator) kasutamise oskus. Soovituslik oleks isikliku transpordivahendi kasutamise võimalus ja juhilubade olemasolu. Töö sobib nii meestele kui naistele.CD- ja DVD-plaatidele pealetrüki tegemine offset või siiditrüki masinatega ning pabertrükiste järeltöötlus (giljotiiniga lõikamine, paberi lakkimine ja lamineerimine); kujundusfailide trükiettevalmistus, masinate seadistamine ja korrashoid; valmistoote kvaliteedikontroll; teostatud tööde märkimine elektrooniliselt tootmise infosüsteemis. Tööaeg on E-R 08.00-17.00. põhjalikku väljaõpet; vaheldusrikast ja huvitavat tööd; võimalust end arendada; stabiilset töökohta ja -tasu. Töökoht asub Tartu külje all Tõrvandi tööstuspargis.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 726 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Katriin Antonov, infoReemplazar por una arrobadigiboxplus.ee

Empresa: DIGIBOX PLUS Osaühing.

Dirección: Tehnika tee 3, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu maakond.

Contacto: Katriin Antonov

Email: infoReemplazar por una arrobadigiboxplus.ee

Ver las 79 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.