Operátor výroby, Montážní dělníci výrobků a zařízení

Vacantes de Ensambladores en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kontaktní den na tuto pozici se koná dne 12.7.2017 v 9:00 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce v Kladně, č.dv. 417, 1. patro. Jedná se o japonskou výrobní společnost. Požadujeme: SOU (nebo základní vzdělání s praxí), odpovědný přístup k práci, spolehlivost v docházce, pečlivost a spolehlivost v práci. Náplň práce: práce probíhá na různých procesech, na výrobních linkách ve výrobě chladičů / výměníků, kontrola kvality výrobků. Práce je ve dvou nebo třísměnném provozu. Nabízíme: nástupní mzdu v průměru až 21 600,- Kč/měsíc, čtvrtletní bonus až 8 000,- Kč, měsíční bonus až 2 000,- Kč, bonus pro klíčové operátory 1 000,- Kč/měsíc. Zaměstnanecké výhody: 5 dní mimořádného volna navíc, závodní stravování, stravenky, svozový autobus z Kladna, příspěvek na penzijní připojištění, školení, firemní akce. Telefonický kontakt možný denně v 9:00 - 16:00 hod. Osobní kontakt je možný v Po - Čt 10:00 hod. a 14:00 hod.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 358 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2017.

Nº de vacantes: 15.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 19000.0 CZK mínimo y 21600.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jitka Kubišová

Empresa: T.RAD Czech s.r.o..

Contacto: Jitka Kubišová

Email: hrReemplazar por una arrobatrad.cz

Teléfono: +420 312 500 723.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores ofertadas.