OPERÁTOR PŘEDVÝROBY ROHOŽÍ, Montážní dělníci výrobků a zařízení

Contrato de Ensambladores en Liberecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: - plnění kvalitativní i kvantitativních požadavlů při výrobě rohoží - dodržování pracovních instrukcí - obsluha pily a lisu - schopnost zástupu při výrobě na jiném pracovišti Očekáváme: - SOU vzdělání - orientace v technické dokumentaci - samostatnost, flexibilita, spolehlivost Nabízíme: - zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti - odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy) - finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem - zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, věrnostní, životní a svatební bonus - smlouva na hlavní pracovní poměr - práce ve třísmenném provozu Nástup: nástup červen 2017 Pokud máte zájem o tuto pozici, vyplňte online dotazník na stránkách kariéra nebo svůj životopis zašlete na e-mail: l.saffkovaReemplazar por una arrobanovus.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 184 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 19000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Lucie Šaffková

Empresa: NOVUS Česko s.r.o..

Contacto: Mgr. Lucie Šaffková

Email: l.saffkovaReemplazar por una arrobanovus.cz

Teléfono: +420 601 159 016.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores ofertadas.